DUVAR ve SUTÜN KAPLAMALARI

            İç –Dış tüm duvar kaplamalarında , yekpare panel görünüm veya derz dolgulu tip (kendi malzemesinden ) duvar kaplaması çeşitleri  CTPART güvencesi ile imal edilmektedir.

           Amorf –Eğrisel duvarlarda ; üretimi yapılan ürünlerin form alabilme özelliği sayesinde üst düzey de uygulanabilirliği sağlanmaktadır. Bu durum ile birçok materyalin cevap veremediği projelere cevap verebilen ve özel  tasarımlar için  üretimi yapılan  en iyi malzemedir.

          Düz veya 3D uygulamalar  için , tasarlanacak /tarafınızdan tasarlanmış tüm modeller için modern veya klasik tüm çizgilerde CTP uzun ömrü avantajı ile  duvar kaplama işlerinde açık ara öne geçmiştir.

           Gerçek doğal taş görümüm ,çeşitli  Ahşap görünüm ,Baskılı  görünüm gibi ve  mat veya  parlak seçenekleri ile ürün imalatları gerçekleştirilmektedir.

İmalatı ve montajı tamamlanmış CTPART ürünler ; Estetik ve kusursuz görünümü yanında mukavemet sağlayan sağlam yapısı ile de kullanıcısını uzun vadede memnun kılmıştır ve haklı olarak sektörde edinmiş olduğu yeri ön sıraya çıkarmıştır.

          Uygulaması planlanan duvar kaplamaları için numune ürün hazırlanır .

Yapının iç ve dış yüzünde estetik oluşumunu sağlamak için projenin belirli yerlerinde kullanılabileceği gibi tamamına da uygulanır.

           Darbeye , suya ve sert hava koşullarına karşı yüksek dayanım gösteren CTP ürünlerinin imalatı  yapılırken ;zemin hazırlığının da  boyanacak renk tercihine göre hazırlanması darbe sonucunda olabilecek olumsuzlukları karşılaması açısından önemli bir hazırlıktır.

           İmal edilen ürünler  için, m2 veya mt uygulama sınırı yoktur.

          Hazırlanmış Projenin yönergesi ve sahanın ihtiyacı olan uygulama titiz bir çalışma ile her biri konusunda yetkin ekipler ile yapılmaktadır.

          Kaplaması yapılan duvarların , aydınlatma ile desteklenmesi duvarda uygulanmış üç boyutlu çalışmayı ortaya çıkararak dikkat çekmesi için yardımcı unsurdur.