OUTDOOR YAPILAR

              Kentler ;  kendisini meydana  getiren yapısal tasarımlar ile karakter kazanır . İçinde , kendisini unutturmayacak Tarihi Camii , Anıt gibi yapıları sayesinde ezberde kalan şehirler vardır.

           Şehir Mobilyasının ürün çeşitliliği ,her tasarımcının ayrı çalışmasıyla zenginleşmiştir.

           Şehir Anıtı, Şehir Giriş Kapısı  ve Şehir mobilya ile dekoruna dair işlerde ,  Yurt geneli ve Yurt dışı için her türlü tasarım  çalışmasının uygulanması  CTPART tarafından yapılmaktadır.

           CTPART Açık Hava Reklam işleri titiz ve başarılı sonuçlar vermektedir. Açık Hava Reklamları en dikkat çekici olanların başında gelir.. Yazısal veya nesnel reklam araçları oluşturmak model ve kalıp işleri ile kolay form alma yetisine sahip olduğu için ,CTP malzemesi ile yapıldığında ömürlük ve gerçeğine en yakın olarak oluşturulur.

           Şehrin Spor Salonlarının çeşitli bölümlerinin  tavan ve duvar kaplama işleri yapımı yine CTPART güvencesi ile yapılmaktadır.

          Camii yapımlarındaki çeşitli işlerde ; Kubbe kaplama  , mimber kaplama , alem , korkuluk ,minare  kalıbı ve uygulama işlerinde, iç tasarımında ki ebatlı lafız yazılarında ve çeşitli özel işlerinde, Sadırvan yapımı  ,Motifli tüm uygulama işlerinde.  Cephe kaplama işlerinde. Ahşap görünüm imalat ve uygulama işleri dahil CTPART ürün gamında bulunmaktadır.

            Dış Mekan Uygulamalarında : Mobil  Mini Mescit ,Mobil Kütüphane , Satış Stant  ,Oyun Alanları için çeşitli çalışmalar , Mobil Tatil Yapıları ve benzeri mobil yapıların tümü kolay kurulum ve estetik görünümü ile tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar işleyebilmek ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için yetkin bir kadro ile çalışılmaktadır.

             Standart dışı tasarım  – özel tasarım çit uygulamaları  yine istenilen ebat ve modelde imal edilip uygulanmaktadır.